MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11744499
nr 1174 4499
Skåp
Allmoge, längd: 115 cm, djup: 51 cm, höjd: 195 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 9 april 2018
kl 20:46:12
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
6
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
6
1.800 kr